niedziela, 24 maja 2015

Koncert Mariki

18.30 - 20.00
Zamek Książąt Mazowieckich
Gwiazda wieczoru Dni Rawy 2015

Marika to wokalistka, autorka tekstów, a w wolnych chwilach dziennikarka i prezenterka. Swoją karierę rozpoczęła 13 lat temu z zespołem „Bass Medium Trinity”, z którym w 2004 r. Wydała
debiutancką płytę: „Mówisz i Masz”. Marika to doświadczona artystka. Zagrała ponad 300 koncertów i ma na swoim koncie 6 albumów.

Jest autorką wszystkich swoich tekstów. W jej muzyce są elementy elektroniki, funku, reggae i jazzu. Wystąpiła gościnnie na płytach uznanych artystów m.in.: Abradaba i DE MONO.
Reprezentowała Polskę na festiwalu „Nowa Polska” we Francji, Expo 2010 w Szanghaju oraz na zaproszenie Polskiego Instytutu w New Delhi koncertowała w Indiach. Grała również w Londynie, Nowym Jorku, Miami, Berlinie i Toronto.

Występowała na jednej scenie z artystami takimi jak Erykah Badu, Wyclel Jean, Missy Eliott, Sean Paul, Gentelman, Macy Gray, Manu Chao. Grywa na największych polskich festiwalach muzycznych tj. Przystanek Woodstock, Open’er Festiwal, Coke Live Music festiwal. Oprócz koncertów ma w swoim dorobku autorskie audycje w Polskim Radiu Euro (dziś Czwórka) i Roxy FM. Prowadziła programy rozrywkowe w Telewizji Polskiej m.in. trzy edycje The Voice of Poland.

Źródło: http://www.rawamazowiecka.pl/
Udostępnij znajomym!
Komentarze