niedziela, 24 maja 2015

Koncerty The Freaks

14.10 - 14.40
15.00 - 15.35
16.20 - 16.50
17.15 - 17.50
22.00 - 0:00
Zamek Książąt Mazowieckich


W podstawowy skład projektu The Freaks wchodzi Ola Pieczara, Dj Big Freak oraz saksofonista Marek Krupa.


Ola Pieczara występuje na scenie już ponad 10 lat. Uczestniczyła w wielu projektach artystycznych współpracując z takimi artystami jak Aida, Olek Klepacz, Michał Zabłocki, Ania Dąbrowska, Tomasz Mars. Wystąpiła m.in. w finałowym koncercie Debiuty na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (2009), w programie The Voice of Poland w drużynie Ani Dąbrąwskiej (2011), oraz powtórnie w drużynie Edyty Górniak w The Voice of Poland 2013. Od 10 lat śpiewa w zespołach coverowych i rockowych. Przez 1,5 roku prowadziła karaoke w znanym krakowskim klubie studenckim Pod Jaszczurami. Użycza swojego głosu do reklam i podczas nagrań sesyjnych dla agencji reklamowych i artystów. Śpiewa w chórkach u Olka Klepacza. Brała udział w wielu eventach, piknikach dla firm, miast i szkół, imprezach dla klienta indywidualnego oraz warsztatach dla dzieci i dorosłych. Jej żywiołowość, temperament i bezpośredniość tworzy wspaniałą atmosferę budującą wspólne interakcje z uczestnikami. 


DJ Big Freak to utalentowany, młody dj, który potrafi rozgrzać każdą imprezę. Różnorodnością muzyki, którą oferuje zaskarbia sobie sympatię i uznanie uczestników imprez. Niczym kameleon potrafi dostosować temperaturę i umiejętnie ją podwyższać tak, aby każdy mógł dobrze wykorzystać czas na zabawę podczas granych przez niego setów. W jego repertuarze znajdują się rytmy polskiej muzyki rozrywkowej od lat 60' do znanych przebojów muzyki współczesnej, standardy muzyki pop, rock, rozk and roll, latino, boogie, funky oraz brzmienia klubowe. 

Marek Krupa - znany inaczej jako Krupiszon to wielobarwna postać sceniczna, doświadczony saksofonista o bogatej wyobraźni muzyczej, którą wykorzystuje na imprezach na każdym kroku. W trakcie występu grupy The Freaks odnajduje się doskonale zarówno w spokojnych i lirycznych evergreenach saksofonowych, jak i w niesamowicie energetycznym repertuarze klubowym. Swoją osobowością i nieposkromionym charakterem nieraz zaskakuje uczestników, zaraża swoim entuzjazmem i podnosi temperaturę na parkiecie.


Źródło: https://www.facebook.com/thefreakspl
Udostępnij znajomym!
Komentarze