sobota, 4 lipca 2015

Rajd Rage 2015

16.00
parking przy Aquarium Centrum Fit RawaRAGE to cykliczna impreza motoryzacyjno-lifestylowa, która łączy turystykę samochodową, rywalizację, ekskluzywny styl życia z zabawą i przygodą. Uczestnikami są członkowie klubu Elite Circle.
Ideą Rage jest przygoda, zaskoczenie i realizacja zadań pozornie niemożliwych do wykonania. Załogi (kierowcy i piloci) jadący własnymi samochodami, przemierzają trasę według obranego przez siebie scenariusza, opierając się na ogólnych wytycznych organizatora. Większość punktów kontrolnych podczas Rage znajduje się w miejscach dostępnych dla publiczności, dzięki czemu stanowią unikalną atrakcję dla mieszkańców miast.
W tym roku będzie to już 8. edycja rajdu. RAGE startuje 1 lipca w Niepołomicach, a finiszuje 3 dni później w Sopocie. Po drodze odwiedzi Rawę Mazowiecką. W piątek, na parkingu Aquarium Centrum Fit Rawa, fani motoryzacji, a przede wszystkim pięknych, rzadko spotykanych i o imponującej mocy aut, obejrzą m.in. Lamborghini Gallardo, Nissana GTR, Ferrari 458 Italia, Corvette Z5, Astona Martina i niezwykłe cacko Jerzego Dziewulskiego Ultimę GTR. Szczegółowy opis wszystkich samochodów jadących w RAGE'u w załączeniu.
Warto przyjść nad rawski zalew we wczesnych godzinach popołudniowych. Pierwszych uczestników rajdu spodziewamy się w Rawie ok. godz. 15:00. Załogi, które zameldują się na rawskim checkpoint'cie będą miały do rozegrania na strzeżonym kąpielisku nietypową konkurencję. Publiczność zapraszamy do kibicowania kierowcom i pilotom :)
Partnerzy checkpoint'u w Rawie: Aquarium Centrum Fit Rawa, Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Dom Kultury.

autor: WRGPiIE
Źródło: http://www.rawamazowiecka.pl/

Udostępnij znajomym!
Komentarze