piątek, 17 lipca 2015

Wakacje z grami i fantastyką.

codziennie
Klub stowarzyszenia - ul. Zwolińskiego 1

Stowarzyszenie „Topory” serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na „Wakacje z Toporami”. W okresie wakacyjnym, prowadzony przez stowarzyszenie Klub Miłośników Gier i Fantastyki, będzie otwarty o stałych godzinach przez sześć dni w tygodniu.

Harmonogram spotkań wakacyjnych:
wtorek, godz. 13-19 - sesje gier fabularnych
środa, godz. 14-20 - turnieje, konkursy
czwartek, godz. 14-22 - gry planszowe, sesje gier fabularnych
piątek, godz. 16-22 - Magic the Gathering, gry planszowe
sobota, godz. 10-21 - Magic the Gathering, gry planszowe, sesje gier fabularnych
niedziela, godz. 9-18 - Magic the Gathering oraz sesje gier fabularnych

Klub stowarzyszenia mieści się w piwnicach bloku przy ulicy Zwolińskiego 1, w zrewitalizowanych pomieszczeniach dawnej kotłowni. Zapraszamy zarówno stałych bywalców jak i nowe osoby. Instruktorzy chętnie wprowadzą wszystkich w fascynujący świat gier planszowych i fabularnych oraz fantastyki.

Ważnym elementem „Wakacji z Toporami” będzie gra terenowa „Bitwa o Ravnikę”. Zapisy od 16 lipca w Klubie Miłośników Gier i Fantastyki.

Szczegóły gry terenowej
Gracze zbierają się w klubie i dzielą na 2-3 osobowe drużyny (maks. 10) (zależnie od liczby uczestników). Koordynatorzy na uprzednio przygotowanej mapie Rawy wskazują terytoria (dzielnice), o które będzie toczyć się walka. W drodze losowania, każda z drużyn otrzymuje jedno terytorium i udaje się tam celem jego zdobycia. Walka o dzielnice polega na tym, że będąc już w wybranej dzielnicy gracze zdobywają je poprzez pomaganie ludziom, wykonując najprostsze rzeczy - posprzątanie, poukładanie, przeniesienie itp. Proste akcje niewymagające sprzętu, obsługi maszyn, kwalifikacji i pracy w niebezpiecznych warunkach. Gracze sami wynajdują osoby, którym chcą pomóc, zaznaczając,  że biorą udział w grze terenowej, organizowanej przez Topory. Gdyby akurat brakowało im odwagi, mogą sami posprzątać teren (coś jak mini sprzątanie świata). Wszystkie swoje akcje utrwalają na telefonie, gdyż za każdą akcję z pomocą będą przyznawane punkty. Drużyny wracają do Klubu, a obecni tam koordynatorzy sprawdzają listę obecności oraz nagrania i przydzielają punkty zależnie od tego, kto w jakim stopniu pomógł. Całość zaznaczają na mapie Rawy by przekonać się, która drużyna zdobędzie Ravnikę.

Zapraszamy na codzienne spotkania z grami i do udziału w grze terenowej.
https://www.facebook.com/events/487064231470499/


                                                                                                      Żródło: rawamazowiecka.pl


Udostępnij znajomym!
Komentarze