sobota, 29 sierpnia 2015

15. Rawski Rodzinny Rajd Rowerowy

10.00
promenada spacerowa nad zalewem

Wszystkich, którym jazda na rowerze sprawia przyjemność zapraszamy w sobotnie przedpołudnie 29 sierpnia na 15. Rawski Rodzinny Rajd Rowerowy. Honorowy patronat nad rajdem objął Dariusz Misztal burmistrz Rawy Mazowieckiej. Organizatorami rajdu są: Miasto Rawa Mazowiecka i Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Rawski Rodzinny Rajd Rowerowy rozgrywany jest w Rawie Mazowieckiej od 2000 r. Główną ideą rawskiego rajdu jest szerzenie rodzinnej turystyki rowerowej oraz zachęcenie do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Rajd rowerowy ma charakter rekreacyjny, integruje rodziny i promuje turystykę rowerową. W rawskim rajdzie nie liczy się kto najszybciej dojedzie, najważniejsze jest to, żeby do mety dojechać. A największą zaletą rawskich zawodów rowerowych jest dobra zabawa dla wszystkich i rodzinna, piknikowa atmosfera.

Przypominamy, że zapisy przyjmowane są na przystani nad zalewem Tatar w godz. 11.00 – 19.00, na hali sportowej Milenium przy ul. K. Wielkiego 28. w godz. 8.00 – 20.00 oraz w dniu rajdu przy hali sportowej OSiR Tatar w  godz. 8.00 – 9.30.

Na uczestników rajdu czekają atrakcyjne nagrody, pamiątkowe koszulki i ciepły posiłek na zakończenie imprezy. W tym roku trasa rajdu będzie przebiegała przez Rawski Las, Podkonice Miejskie, Chociwek, Wale (tam przerwa na odpoczynek), Krzemienicę, Podkonice Duże, Księżą Wolę, Chrusty. Powrót ul. Katowicką i ul. Tatar pod halę sportową Tatar. Długość trasy to 27 km.
Wszyscy rowerzyści, niezależnie od wieku powinni pamiętać o swoim bezpieczeństwie i wyposażyć się w sztywne kaski.

Patronat medialny nad rawskim rajdem objęli: Głos Rawy i Okolicy, Radio Victoria i portal internetowy erawa.pl

Startujemy 29 sierpnia o godz. 10 z promenady spacerowej nad zalewem Tatar. Czekamy z niecierpliwością na 15. edycję Rawskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego.
Zapraszamy na start.

Żródło: rawamazowiecka.pl

Udostępnij znajomym!
Komentarze