poniedziałek, 14 września 2015

Tydzień Wychowania – warsztaty i wykłady dla rodziców

W dniach od 13 do 19 września w ramach Tygodnia Wychowania będzie można uczestniczyć w Rawie w ciekawych wykładach i warsztatach. Organizatorami „Tygodnia o Wychowaniu” są Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Rawie Mazowieckiej, Związek Dużych Rodzin 3plus oraz rawskie parafie.

W poniedziałek, wtorek i środę w rawskich szkołach i przedszkolach odbędą się warsztaty dla rodziców pt. „Nawigacja w Rodzinie”. Uczestnicy warsztatów obejrzą film, który zainspiruje ich do weryfikacji „kierunku, w jakim płynie” ich rodzina.

W czwartek i piątek natomiast będzie można wziąć udział w ciekawych wykładach, które odbędą się w Starostwie Powiatowym.  W czwartek będzie to wykład Adama Pietrzaka i o. Jerzego Chrzanowskiego CP na temat programów wychowawczych bł. Edmunda Bojanowskiego i Sługi Bożego Bernarda Kryszkiewicza. W piątek - wykład księdza Lecha Idźkowskiego pt. „Wychowawczy system prewencyjny ks. Jana Bosko”.

Zachęcamy również rodziców do uczestnictwa w piątkowej konferencji i sobotnim warsztacie pt. „Wychowanie do pięknej miłości - jak rozmawiać z dziećmi o seksualności” prowadzony przez małżeństwo Magdaleny i Piotra Ogrodowczyków.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.


Udostępnij znajomym!
Komentarze