poniedziałek, 28 listopada 2016

Ponowna wizyta ekspertów ds. funduszy europejskich

10.00
Plac Piłsudzkiego


W poniedziałek, 28 listopada w Rawie Mazowieckiej gościć będzie ponownie kampania informacyjna Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego na temat możliwości skorzystania z Funduszy Europejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego. Kampania ma charakter mobilny, jej celem jest bezpośrednie dotarcie do potencjalnych zainteresowanych w miejscu ich zamieszkania i pracy. Zapraszamy przedsiębiorców, przedstawicieli stowarzyszeń, fundacji i ośrodków badawczo-rozwojowych oraz osoby planujące założenie własnej działalności gospodarczej do skorzystania z bezpłatnych konsultacji z ekspertami ds. Funduszy Europejskich. Zapraszamy także tych, którzy chcą po prostu dowiedzieć się o dotychczas zrealizowanych projektach w województwie łódzkim, które otrzymały wsparcie unijne. Informacji udzielają eksperci doświadczeni w temacie pisania wniosków unijnych, mający rozległą wiedzę praktyczną.

Mobilne Centrum Informacji (MCI) mieści się w specjalnie przystosowanym pojeździe, który na miejscu stacjonowania przekształca się w komfortową i przestronną salę konferencyjną. Tu prowadzone są przez specjalistów od funduszy unijnych bezpłatne konsultacje i warsztaty. Codziennie w MCI zainteresowani mogą poznać przykłady zrealizowanych projektów na terenie województwa łódzkiego, a eksperci przybliżają możliwości starania się o unijne wsparcie z aktualnych programów finansowych. Warsztaty z zakresu RPO WŁ, które odbywają się każdego dnia dwukrotnie, są dostosowane do specyfiki miejsca i grupy odbiorców. MCI jest wyposażone w urządzenia multimedialne, internet i udogodnienia dla osób niepełnosprawnych ruchowo oraz niesłyszących i niewidomych, a także gry i atrakcje dla dzieci.

W Rawie Mazowieckiej będziemy dostępni przy Placu Piłsudskiego 5, w godzinach 10–17. O godz. 10.30 i 15.30 można skorzystać z warsztatów tematycznych z zakresu Regionalnego Programu Operacyjnego.
Kampania jest widoczna w sieci pod adresem www.zmieniamylodzkiedlaciebie.pl, można też śledzić bieżące wydarzenia na facebooku.

Udostępnij znajomym!
Komentarze