niedziela, 15 stycznia 2017

WOŚP w Rawie Mazowieckiej! 2017 - Program.

13.00
Nowy Rynek, Plac przy Eurosparze

Już 15 stycznia w Rawie Mazowieckiej odbędzie się 25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Tego dnia na ulice naszego miasta wyjdzie stu wolontariuszy, którzy zbierać będą datki od mieszkańców naszego miasta. Pokażmy że Rawa pomaga!

W tym roku hasło finału to: "Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom."

W ramach tego wydarzenia przewidziana moc atrakcji, między innymi:


Strona wydarzenia na FB - tutaj.

KONCERTY

-Fun Factory!
Autorzy wielu klasyków muzyki eurodance przylatują prosto z Niemiec zagrać dla nas! Grupa Fun Factory, obok takich wykonawców jak DJ Bobo, Masterboy czy Mr. President była jedną z najpopularniejszych w swoim gatunku w latach '90.
Każdy zna ich przeboje takie jak "I Wanna B With U", "Celebration", czy "Do Wah Diddy"!-Marcelina!
Marcelina to wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Na początku 2016 roku rozpoczęła drugą część trasy promującą swój trzeci autorski album "Gonić burzę". Nominowana była do Fryderyków, do nagrody "Warto" Gazety Wyborczej, jej utwór "Wroclove" stał się oficjalnym hymnem miasta Wrocław. Artystka koncertowała na największych i najciekawszych festiwalach w Polsce, m.in. na Heineken Opener, Coke Live czy Off Camera.-Mirami!
Ukraińska grupa muzyczna wykonująca muzykę pop, dance, house.
Rozgłosu przysporzył zespołowi singiel "Sexualna".
Utwór ten w swoim czasie był bardzo popularny w polskich klubach i dyskotekach. We wrześniu 2011 nakładem Universal Music Polska ukazał się debiutancki album grupy - Miramimania, który uzyskał status złotej płyty.


INNE WYDARZENIA

11 BIEG WOŚP „POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ”
WOSP i RAWSKIE MORSY

Udostępnij znajomym!
Komentarze