piątek, 17 lutego 2017

Ciekawe spotkanie w rawskim klubie karate

17.00
Hala Sportowa OSiRTrenerzy Rawskiego Klubu Karate Kyokushin serdecznie zapraszają na wyjątkowe wydarzenie jakim jest seminarium z zakresu MMA; K1 i BJJ NO GI. Poprowadzi je Marcin „Bomba” Bandel, wspaniały zawodnik, który stoczył kilkadziesiąt walk na zawodowych ringach, polski zawodnik mieszanych sztuk walki i brazylijskiego jiu-jitsu występujący w wadze półśredniej oraz średniej, mistrz czołowej niemieckiej organizacji German MMA Championship w wadze średniej.

Spotkanie z Marcinem Bandelą to pierwszy z elementów przygotowawczych klubu do startów w nowym roku. Liczba minionego roku to 128. Tyle medali zdobyli wojownicy Rawskiego Klubu Karate Kyokushin w 2016 r. Do tego dochodzą trzy medale zdobyte drużynowo: złoto z Rawy, srebro z Częstochowy i Ujazdu. A  już 11 lutego 2017 r. zawodnicy RKKK wyjeżdżają na największy Turniej Karate Kyokushin w Polsce Carpathia Cup 2017. W Rzeszowie rawski klub będzie reprezentowało 4 zawodników: Mateusz i Martyna Gasińscy oraz Antonina i Katarzyna Pacho.

Zapraszamy na seminarium z Marcinem Bandelem w piątek 17 lutego o godz. 17.00 w Hali Sportowej OSiR ul. Tatar 1 w Rawie Mazowieckiej, szczegółowe informacje karaterawa@gmail.com

autor: informacja Z. Pacho
Udostępnij znajomym!
Komentarze