niedziela, 23 kwietnia 2017

Ogólnopolski turniej karate kyokushin

10.00
Hala Milenium

Po raz szósty będziemy gościć ok. 250 młodych karateków. Reprezentacje 16 miast z Polski w karate kyokushin stoczą walki o podium w konkurencji kumite light contact, w 6 kategoriach wiekowych i 39 wagowych. Organizator zawodów, to jest Rawski Klub Karate Kyokushin zapewnia, że jest to największy tego typu turniej w województwie łódzkim.
Sportowcy wystąpią w ochraniaczach tułowia (hogo), kaskach, ochraniaczach na piszczel i oczywiście w rękawicach. Dystans i czas walki to jedna runda, która trwa minutę (najmłodsi), półtorej minuty oraz dwie minuty (najstarsi), plus ewentualna dogrywka jednominutowa. Sędzią głównym będzie Shihan Krzysztof Borowiec (5 Dan) z Kieleckiego Klubu Karate Kyokushin.
Jesteśmy pełni optymizmu przed tegoroczną edycją zawodów. Pamiętamy bowiem, że rawianie u siebie walczą wspaniale, zdobywając medale indywidualnie i drużynowo.
Zapraszamy więc mieszkańców i gości w niedzielę, 23 kwietnia do hali Milenium, przy ul. Kazimierza Wielkiego, na godz. 10.00.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.karaterawa.pl oraz na profilu FB klubu.
Honorowy Patronat nad turniejem objął Burmistrz Rawy – Dariusz Misztal.

Wstępny plan zawodów:
9 : 00 - 10:00 - weryfikacja zawodników (sprawdzenie obecności, zgody rodziców, badania lekarskie, zapoznanie z regulaminem)
10 : 00 - rozpoczęcie walk turniejowych / kumie light contact
12 : 30 - przerwa, wydawanie obiadów
13 : 00 - pokaz walk w formule MMA i K1
13 : 30 - finały
16 : 00 - dekoracje
17 : 00 - przewidywana godzina zakończenia turnieju

tekst: na podstawie informacji rzecznika RKKK - Zbigniewa Pacho


Udostępnij znajomym!
Komentarze