niedziela, 5 sierpnia 2018

Koncert: Najpierw żartem potem serio

18.00 
MDK 

Anna i Romuald Spychalscy, to duet muzyczny dobrze znany rawskiej publiczności. Pochodzą z centralnej Polski a istnieją na rynku od ponad 5 lat. Dzięki pasji i miłości do muzyki artyści stanowią duet nie tylko na scenie, ale również … w życiu prywatnym. Koncertują nie tylko w Polsce, ale niemal na całym świecie, wykonując znane utwory w autorskich aranżacjach. 
Spychalscy łączą różne style i gatunki, tworzą nowe tematyczne programy koncertów sięgając nieustannie po nowy repertuar, co pozwala im wciąż zaskakiwać widzów i w ten sposób spełniać ich najbardziej wygórowane muzyczne oczekiwania. Brawurowo prezentują na scenie operetkowe przeboje, ale również dobrze czują się w repertuarze musicalowym, filmowym, a nawet w świecie wielkich hitów muzyki rozrywkowej.
Do Rawy Mazowieckiej przybywają tym razem z koncertem pt. „Najpierw żartem potem serio”. W jego programie znalazły się najpiękniejsze utwory operetkowe i musicalowe oraz muzyka patriotyczna związana z wybuchem powstania warszawskiego oraz setną rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę. Z Anną i Romualdem Spychalskimi spotkamy się w sali w widowiskowej Miejskiego Domu Kultury 5 sierpnia 2018 o godz. 18:00. Cena biletu:10 zł.Udostępnij znajomym!
Komentarze