sobota, 18 sierpnia 2018

Teatrzyk dla dzieci: Zabawski w opałach

11.00 
MDK 

Miejski Dom Kultury zaprasza dzieci, ale i odrobinę starszych widzów, którzy uwielbiają dobry teatr, na kolejne przedstawienie, które będzie można zobaczyć 18.08.2018 o godz. 11.00. Tym razem obejrzymy spektakl ekologiczny pt. „Zabawki w opałach”! A o czym on opowiada?
Głównymi bohaterami są stare zabawki – robot Robi i lalka Basia; zostały one wyrzucone do piwnicy, są już niepotrzebne i mają być spalone w piecu. Od strasznego losu może ich uratować tylko Janeczka – stara pajęczyna zamieszkująca piwnicę…
W spektaklu, między wierszami, padną bardzo ważne pytania, z którymi nawet dorośli nie potrafią sobie tak do końca poradzić. -Jakie kon¬sek¬wencje dla środowiska niesie spalanie śmieci w piecach, jak seg¬re¬gować odpady, co robić z elek¬trośmieci¬ami? – to najważniejsze z nich.
Bezdyskusyjna wartoś¬ć eduka¬cyjna tego przedstawienia to nie wszystko, wspaniali aktorzy zadbają również o atrak¬cyjną formę, dlat¬ego również i na to widowisko nuda nie będzie miała wstępu! Dzieci wezmą czynny udział w tworzeniu spektaklu, odpowiedzą na przy¬go¬towane dla nich pyta¬nia i łamigłówki. Warto po raz kolejny spędzić letnie przedpołudnie z Miejskim Domem Kultury.
Cena biletu: 5 zł.


Udostępnij znajomym!
Komentarze