sobota, 29 września 2018

Rawa Dance Festival 2018

9.00
hala Milenium 

29 września 2018 r. zapraszamy wszystkich miłośników tańca na Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Rawy Mazowieckiej. Turniej odbędzie się w Hali Sportowej Milenium przy ul. K. Wielkiego 28.
W turnieju biorą udział pary taneczne z całego kraju od kategorii dziecięcych do dorosłych. Impreza podzielona jest na 4 bloki taneczne. W porannych blokach wezmą udział najmłodsi tancerze od lat 7 do 12, a w godzinach popołudniowych odbędzie się turniej dla par tanecznych powyżej 14 roku życia.

Jury turnieju to zawodowi sędziowie tańca towarzyskiego. Przyjadą m.in z Warszawy, Łodzi, Sochaczewa, Nowego Sącza, Krakowa i Łomży. Turniej jest bezpłatnym wydarzeniem dla mieszkańców Rawy Mazowieckiej (za okazaniem dokumentu poświadczającego zamieszkanie na terenie miasta Rawa Mazowiecka). Rywalizacja turniejowa rozgrywana będzie w dwóch stylach: latynoamerykańskim (samba, cha cha, rumba, paso doble, jive), standardowe (walc angielski, tango, walc wiedeński, slowfox, quickstep i dla dzieci dodatkowo polka).
Początek imprezy o godzinie 9.00. Gala wieczorna planowana jest na godzinę 18.00.

Organizatorami turnieju są: Studio Tańca Paso a Paso, Miasto Rawa Mazowiecka, Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Dom Kultury oraz Zakład Energetyki Cieplnej.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania.Udostępnij znajomym!
Komentarze