niedziela, 3 marca 2019

Bieg Tropem Wilczym 2019

9.30 
Przy Hali OSiR Tatar 

W niedzielę 3 marca, z okazji obchodów Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, odbędzie się po raz piąty w Rawie Mazowieckiej bieg poświęcony Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Tropem Wilczym. Wydarzenie organizujemy wspólnie z Fundacją Wolność i Demokracja.

Uczestnicy biegu będą mogli wystartować na dwóch dystansach: 1963 i 5000 m. Do udziału w biegu będzie można zapisać się w dniu 3 marca w biurze zawodów na Hali OSiR Tatar, w godz. 9.30 – 11.45. Pierwszych 140 osób - wg kolejności zgłoszeń - otrzyma bezpłatnie pakiety startowe zawierające między innymi pamiątkową koszulkę z wizerunkiem bohatera.

Pierwsze trzy osoby biegnące na dystansie 5000 m w kategorii kobiet i mężczyzn zostaną nagrodzone pamiątkowymi statuetkami. Pierwszych 70 uczestników, na każdym dystansie, otrzyma pamiątkowe medale.


Podczas tegorocznej edycji Biegu Tropem Wilczym angażujemy się w akcję charytatywną. Będziemy pomagać Małgosi oraz Bartkowi. Link do zbiórki https://www.siepomaga.pl/tropemwilczym. Zbiórka została zgłoszona przez Fundację Wolność i Demokracja.

Poniżej zamieszczamy: szczegółowy regulamin, wzory oświadczeń i mapkę z trasami biegów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie i uczczenia w ten sposób pamięci bohaterów poległych w walce z sowieckim reżimem.

autor: Z. Urbański

oświadczenia do pobrania - https://www.rawamazowiecka.pl/2392,aktualnosci?tresc=20375
Udostępnij znajomym!
Komentarze