niedziela, 5 maja 2019

Sportowa Rawa – Cisowianka Mazovia MTB Marathon

11.40
Zalew Tatar 


Kolejny weekend i kolejne wielkie ściganie w Rawie Mazowieckiej. W niedzielę 5 maja na trasach Cisowianka Mazovia MTB Marthon w rowerowe szranki staną „kolarze terenowi”. Głównym organizatorem tego wydarzenia jest Cezary Zamana, historyczny zwycięzca Tour de Pologne i triumfator wielu międzynarodowych wyścigów kolarskich.
Setki kolarzy, pasjonatów MTB, wyruszy na trasę, żeby rywalizować ze sobą na czterech zróżnicowanych dystansach – Hobby (7 km), Fit (20 km), ½ Pro (40 km) i Pro (60 km). Zawody skierowane są do wszystkich dbających o swoje zdrowie i kondycję. Oprócz samego wyścigu, na terenie miasteczka sportowego odbędą się także wydarzenia towarzyszące dla dzieci.
Dla najmłodszych zawodników (do lat 6) zorganizowany zostanie specjalny wyścig MiniMini+ Mazovia. Na starcie pojawi się znana wszystkim dzieciom z ekranów telewizyjnych rybka MiniMini. Organizatorzy przygotują dla dzieci ciekawe konkursy z nagrodami oraz upominki. W biurze zawodów będzie można również odebrać dyplom uczestnictwa w zawodach.
W maratonie MTB zorganizowana będzie klasyfikacja dla mieszkańców Rawy Mazowieckiej. Zostanie wyłoniony najlepszy mieszkaniec w kategorii Open na dystansach Hobby, Fit, ½ Pro i Pro (z podziałem na płeć). Mieszkańcom Rawy Mazowieckiej za okazaniem w biurze zawodów dokumentu potwierdzającego zamieszkanie na terenie Miasta Rawa Mazowiecka przysługuje zniżka przy opłacie startowej.
Pozostałe kwestie dotyczące udziału w maratonie opisane są w regulaminie Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2019.
Udostępnij znajomym!
Komentarze