niedziela, 31 maja 2015

Rawski Festiwal Biegowy
Ze względu na obchody Dni Rawy Mazowieckiej ogólnopolska akcja Polska Biega odbędzie się w tym roku z tygodniowym opóźnieniem. W dniu 31 maja zapraszamy nad zalew Tatar gdzie odbędzie się Rawski Festiwal Biegowy. Do udziału zapraszamy dzieci ze szkół podstawowych i młodzież gimnazjalną, biegających rekreacyjnie i zawodniczo uczniów szkół średnich i dorosłych. Dla uczestników przewidzieliśmy 4 dystanse. 600 m dla dzieci z klas I – III i 1000 m dla klas IV – VI szkół podstawowych. Dla gimnazjalistów i starszej młodzieży dystans 1500m a  dla „zawodowych amatorów”  Rawska Dycha czyli bieg na 10 km o Puchar Burmistrza Rawy Mazowieckiej. Na wszystkich dystansach oddzielna klasyfikacja dla kobiet i mężczyzn. Atrakcyjne nagrody dla zwycięzców. Pamiątkowe medale dla pierwszych 50 zawodników w biegu głównym.
Zapisy: dla młodzieży w szkołach u nauczycieli wychowania fizycznego, dla pozostałych uczestników w formie elektronicznej na www.rawamazowiecka.pl  w zakładce Rawski Festiwal Biegowy . Szczegółowe informacje pod numerem  telefonu 781 700 509.
W dniu imprezy zapisy będą prowadzone w biurze zawodów od godz. 8.30. Zapisy do biegu głównego będą przyjmowane do godz.11.30. Pierwszy start godz.10.20. Biuro usytuowane będzie przy hali sportowej.
Każdy z uczestników będzie miał szansę otrzymania atrakcyjnego upominku.
Jeszcze raz zapraszamy wszystkich sympatyków aktywnego spędzania wolnego czasu 31 maja nad zalew Tatar.
Udostępnij znajomym!
Komentarze