niedziela, 28 maja 2017

Jarmark rawski

9.00
W dniu 28 maja 2017 r. Muzeum Ziemi Rawskiej w Rawie Mazowieckiej organizuje wokół murów zamkowych Jarmark rawski. W imprezie, która odbędzie się w godzinach 9-15 uczestniczyć będzie kilkudziesięciu wystawców handlujących: wyrobami z wikliny, biżuterią, wyrobami z miodu, rzeźbami, rękodzieła artystycznego, ceramicznymi.

W godz. 11-15 zostanie udostępniona bezpłatnie dla zwiedzających baszta zamkowa.
W godz. 9-15 natomiast Miejska Biblioteka Publiczna im. św. Jana Pawła II organizuje kiermasz książek. To oferta dla każdego kto zechce tanio zakupić ciekawe książki.


Kiermasz Książki

Miejska Biblioteka Publiczna ma przyjemność zaprosić wszystkich chętnych miłośników literatury na kiermasz książek, który odbędzie się w niedzielę 28 maja obok zamku. 
Będzie można zakupić wiele ciekawych książek w bardzo atrakcyjnych cenach – już od 1 zł!
Do wyboru będzie aż kilka tysięcy książek różnych tematyk i gatunków. Na pewno każdy znajdzie jakąś książkę dla siebie, z którą spędzi wiele przyjemnych godzin. 

Pieniądze pozyskane ze sprzedaży książek przeznaczone zostaną na zakup nowości wydawniczych. Co wzbogaci księgozbiór biblioteki. 
Wesołe miasteczkoW sobotę i w niedzielę na terenie przyzamkowym będzie można skorzystać z atrakcji wesołego miasteczka Familia Land.


Źródło: UM
Udostępnij znajomym!
Komentarze