sobota, 22 lipca 2017

Noc Mazurka 2017

18.00
ul. Miła 4

Zapraszamy na czwarte wydarzenie tego rocznej edycji Festiwalu "Noc Mazurka" w najbliższą sobotę o godzinie 18.00 (22.07.2017)

W programie będziemy mogli usłyszeć utwory Krzesimira Dębskiego, Janusza Strobla, Pablo Beltrán Ruiza, Antonio Carlos Jobim, Astora Piazzolli i inne.


Zespół który będzie wykonywał muzykę składa się z następujących muzyków :

SZYMON SZYSZKA
Jest pianistą Big Bandu Akademii Muzycznej. Brał udział w wielu warsztatach, zarówno muzyki klasycznej, jazzowej jak i współczesnej. Obecnie studiuje w Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi, w klasie fortepianu jazzowego Witolda Janiaka. Aktywnie działa w wielu projektach w łódzkim środowisku muzycznym oraz chętnie angażuje się w życie muzyczne Uczelni. Od 7 lat związany jest z chórem „Con Forza”, z którym odbył wiele koncertów w Polsce i za granicą. Przez ostatnie lata szkoły średniej koncertował z zespołem muzyki rozrywkowej „Young Band”.

JAKUB RUSIŃSKI
Uczeń SM im. Stanisława Moniuszki w Łodzi. Gra na gitarze basowej jest jego największą pasją. Wyróżniony między innymi w konkursie School & Jazz w Lubaczowie oraz Grupa Azoty Jazz Contest w Tarnowie.

EWELINA KISIEL
To licencjonowana aktorka musicalowa, która kontynuuje studia II stopnia w Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, na specjalności Musical. Swoją przygodę z muzyką zaczęła w wieku 7 lat, ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień oraz koncertów. W ostatnim czasie zdobyła Złota Łódka (I MIEJSCE) w VI Międzynarodowy Festiwal Twórczości Młodych Folkowe Inspiracje w Łodzi 2016
*I NAGRODA podczas 10. Festiwalu Ogólnopolskiego Piosenki Artystycznej w Ślesinie 2017 oraz najświeższa nagroda II MIEJSCE w I Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki "Muzyka otwiera duszę"

KRYSTIAN LIZAK
Akordeonista, gitarzysta, kompozytor i aranżer, Laureat wielu konkursów międzynarodowych i ogólnopolskich. Absolwent Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi., poza muzyką klasyczną świetnie czuje się w klimatach muzyki rozrywkowej oraz jazzowej, improwizuje eksperymentuje również z muzyką elektroniczną oraz instrumentami Etnicznymi m.in. takich jak didgeridoo i duduk.

Towarzyszyć koncertowi będzie wystawa malarska Elwiry Konopka oraz poczęstunek.

Projekt Noc Mazurka 2017 jest współfinansowane ze środków budżetu Urzędu Rawa Mazowiecka.

Udostępnij znajomym!
Komentarze